Zwroty i reklamacje

20 dni prawa do darmowego zwrotu

Bez podania przyczyny zwrotu

Do 20 dni od odebrania przesyłki

Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni

 

Kupując w Ubierzchoinke.pl masz prawo zwrócić zakupiony przedmiot bez podania przyczyny. Jeżeli zakupiony przedmiot Cię nie satysfakcjonuje, możesz go zwrócić w ciągu 20 dni od daty jego dostarczenia. Gdy przedmiot wróci do nas cały i zdrowy, otrzymasz od nas zwrot kosztów pod warunkiem, że nie posiada on znamion użytkowania i jest zapakowany w oryginalne opakowanie.

Prosimy jedynie o solidne zabezpieczenie przesyłki zwrotnej/reklamacyjnej (na wzór zabezpieczonych przesyłek sklepu), aby produkty nie uległy uszkodzeniu w drodze.  

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Formularz zwrotu/reklamacji

Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

 

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

  1. Odesłanie produktu

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. 

 

  1. Wysyłka

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Kacper Parys

Pomorska 14

05-200 Wołomin

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Kacper Parys

Pomorska 14

05-200 Wołomin

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę. 


 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl